Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Murator D70 Zgrabny Murator D70 Zgrabny
Murator D70 Zgrabny Murator D70 Zgrabny Murator D70 Zgrabny Murator D70 Zgrabny
Murator D70 Zgrabny
127 m2 + garaż
cena projektu: 2095 zł
Autor:
arch. Dariusz Bober
Charakterystyka ogólna:
Jest to projekt domu przystosowany do wykorzystania na bardzo wąskiej działce. Pełen program użytkowy udało się tak rozplanować, że dom może stanąć na działce o szerokości tylko 13,5 m. I wcale nie trzeba rezygnować z garażu. Został on zlokalizowany z przodu budynku i jest od głównej bryły budynku tylko niewiele węższy. Nie było również konieczności rezygnacji z tarasów. Są dwa – duży, ogrodowy z wyjściem z pokoju dziennego i drugi, boczny - z wyjściem z jadalni. Okno kuchenne z widokiem na część wejściową umożliwia obserwowanie tego, co dzieje się przed budynkiem. Wejście do budynku zlokalizowane jest z boku domu, zaznaczone lekkim podcieniem uzyskanym poprzez wycofanie fragmentu ściany. Projekty domów z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 159 m2
Powierzchnia użytkowa: 127 m2
Powierzchnia zabudowy: 109 m2
Powierzchnia całkowita: 109 m2
Kubatura: 672 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowo-jętkowa) + łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe: beton komórkowy 24 cm + styropian 12 cm + tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: beton komórkowy 6-24 cm + tynk obustronnie
Strop: gęstożebrowy (Teriva) + styropian 3 cm + folia + szlichta betonowa 4,5 cm + tynk
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 50 cm, wysokości 40 cm (63,00 m)

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.