Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Murator T12 Tuczarnia na 600 sztuk, na rusztach Murator T12 Tuczarnia na 600 sztuk, na rusztach
Murator T12 Tuczarnia na 600 sztuk, na rusztach
776 m2
cena projektu: 3290 zł
Autor:
inż. Jan Puchalski, mgr Robert Hubner, inż. Marek Wroński
Charakterystyka ogólna:
Budynek murowany o konstrukcji jednonawowej, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do tuczu trzody chlewnej w średnich gospodarstwach rolnych. Budynek tuczarni na 600 sztuk, z sektorami odchowu warchlaków (tuczu wstępnego) i tuczu końcowego (67,20 DJP).
Technologia chowu: system bezściołowy (rusztowy).
Zadawanie paszy: zautomatyzowany paszociąg.
Usuwanie odchodów: odpływ gnojowicy rurami PCV do zbiornika przepompowni, a następnie do szczelnego zbiornika na gnojowicę (proponowana pojemność 672 m3). Projekt budowlany zbiornika wg odrębnego opracowania.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 776 m2
Powierzchnia użytkowa: 776 m2
Powierzchnia zabudowy: 865 m2
Powierzchnia całkowita: 865 m2
Kubatura: 2770 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana, prefabrykowany wiązar dachowy
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: pustak ceramiczny 25 cm + tynk obustronnie

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.