Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą
 Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą  Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą
Murator C329 TYMIANKOWY nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem i piwnicą
230 m2
cena projektu: 3195 zł
Charakterystyka ogólna:
"TOMILLO" to nowoczesny i elegancki dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, wygodnym garażem oraz podpiwniczeniem. Posiada bardzo bogaty układ funkcjonalny. Na parterze zwraca uwagę bardzo dobrze oświetlona, duża, otwarta przestrzeń, dająca nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza. Poddasze posiada trzy duże i ustawne sypialnie, garderobę, schowki, łazienkę oraz antresole otwartą na pokój dzienny. W piwnicy zaprojektowano część gospodarczą zawierającą kotłownię węglową, miejsce na skład opału oraz pomieszczenia gospodarcze, które swobodnie można zaadoptować na część rekreacyjną zawierającą saune, siłownie itp.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 526 m2
Powierzchnia użytkowa: 230 m2
Powierzchnia zabudowy: 221 m2
Powierzchnia całkowita: 680 m2
Kubatura: 1750 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana płatwiowo-krokwiowa o kącie nachylenia 30stopni
Ściany zewnętrzne: murowane z pustaków ceramicznych 30cm + styropian 15cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane z pustaków ceramicznych 25cm
Strop: żelbetowe monolityczne
Ławy fundamentowe: betonowe

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.