Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Murator M36 Spokojna przystań Murator M36 Spokojna przystań
Murator M36 Spokojna przystań Murator M36 Spokojna przystań Murator M36 Spokojna przystań Murator M36 Spokojna przystań
Murator M36 Spokojna przystań
126 m2 + garaż
cena projektu: 2295 zł
Autor:
arch. Ewa Dziewiątkowska
Charakterystyka ogólna:
Projekt domu Spokojna przystań - Murator M36, niewielki dom parterowy, ciekawie i wygodnie rozplanowany, idealny dla trzy- lub czteroosobowej rodziny. Uniwersalna bryła i kolorystyka elewacji sprawiają, że będzie pasować do każdego krajobrazu. Mimo, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji, wyraźnie oddzielono część nocną od dziennej, tak więc nic nie zakłóca komfortu i wygody mieszkania. Przestrzeń otwartego pokoju dziennego powiększają zaciszne tarasy, usytuowane w zaułkach ścian. To idealne miejsce do wypoczynku, czy poranną kawę nawet podczas deszczowej pogody. Dużą kuchnię z miejscem na stół, również połączoną z jednym z tarasów, umiejętnie wydzielono, nie tracąc jednocześnie efektu połączenia z pokojem dziennym. Praktycznymi i wygodnymi elementami projektu są także połączenie garażu z domem oraz duże pomieszczenie gospodarcze usytuowane od frontu.
Projekty domów z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 150 m2
Powierzchnia użytkowa: 126 m2
Powierzchnia zabudowy: 205 m2
Powierzchnia całkowita: 205 m2
Kubatura: 978 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowo-płatwiowa) + łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, trójwarstwowe: beton komórkowy 24 cm + styropian 9 cm + bloczek betonowy 9,5 cm + tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: beton komórkowy 12 cm + tynk obustronnie
Strop: gęstożebrowy (Teriva I) + folia paroizolacyjna + wełna mineralna 20 cm
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 50-60 cm, wysokości 40 cm (61,25 mb)

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.