Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 Murator C310 RUMIANKOWY  Murator C310 RUMIANKOWY
 Murator C310 RUMIANKOWY  Murator C310 RUMIANKOWY
Murator C310 RUMIANKOWY
80 m2
cena projektu: 2195 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny, jednorodzinny przystosowany dla czteroosobowej rodziny. Obszerna kotłownia przystosowana jest na paliwo stałe.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 112 m2
Powierzchnia użytkowa: 80 m2
Powierzchnia zabudowy: 163 m2
Powierzchnia całkowita: 145 m2
Kubatura: 643 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana
Ściany zewnętrzne: Porotherm 25 cm+ styropian 10 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: Porotherm 25 cm
Strop: w części drewniany
Ławy fundamentowe: żelbetowe
Rzuty:

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.