Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 Murator C307 WIECZOROWY  Murator C307 WIECZOROWY
 Murator C307 WIECZOROWY  Murator C307 WIECZOROWY
Murator C307 WIECZOROWY
125 m2 + garaż
cena projektu: 2295 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek przystosowany dla 4 lub 5-cio osobowej rodziny.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 184 m2
Powierzchnia użytkowa: 125 m2
Powierzchnia zabudowy: 119 m2
Powierzchnia całkowita: 239 m2
Kubatura: 718 m3
Dane materiałowe:
Więźba: Drewniana
Ściany zewnętrzne: Pustak ceramiczny 25 cm + styropian 15 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: Pustak ceramiczny 25 cm
Strop: Żelbetowy
Ławy fundamentowe: Żelbetowe
Rzuty:

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.