Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 Murator C290 SĄSIEDNI  Murator C290 SĄSIEDNI
 Murator C290 SĄSIEDNI  Murator C290 SĄSIEDNI
Murator C290 SĄSIEDNI
114 m2 + garaż
cena projektu: 2195 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek przystosowany dla 4 lub 5-cio osobowej rodziny.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 132 m2
Powierzchnia użytkowa: 114 m2
Powierzchnia zabudowy: 93 m2
Powierzchnia całkowita: 193 m2
Kubatura: 585 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny gr. 25 cm+styropian gr.15 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: pustak ceramiczny gr. 25 cm
Strop: żelbetowy
Ławy fundamentowe: żelbetowe

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.