Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 KOLLA  KOLLA
 KOLLA  KOLLA  KOLLA  KOLLA
KOLLA
165 m2 + garaż
cena projektu: 2415 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny, wolno stojący, z poddaszem użytkowym, przystosowany dla 5-osobowej rodziny. Dom posiada wewnętrzny kominek
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 255 m2
Powierzchnia użytkowa: 165 m2
Powierzchnia zabudowy: 188 m2
Powierzchnia całkowita: 283 m2
Kubatura: 960 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną
Ściany zewnętrzne: Porotherm 38 P+W, ocieplony styropianem gr. 10cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: Porotherm gr. 25cm
Strop: żelbetowy
Ławy fundamentowe: żelbetowe

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.