Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Z157 Funkcjonalny dom z poddaszem, wykuszem od frontu i garażem, także na wąską działkę. Z157 Funkcjonalny dom z poddaszem, wykuszem od frontu i garażem, także na wąską działkę.
Z157 Funkcjonalny dom z poddaszem, wykuszem od frontu i garażem, także na wąską działkę.
160 m2 + garaż
cena projektu: 2670 zł
Charakterystyka ogólna:

Z157 to  funkcjonalny i komfortowy projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem w bryle. Może być wykorzystany także na nietypową działkę - funkcjonuje jako wersja bez okien w tylnej elewacji. Klasyczny styl bryły idzie w parze z prostotą konstrukcji i łatwością budowy. Kamienne elementy elewacji współgrają z naturalną barwą ścian, a szklane elementy - zadaszenia i balustrady - sprawiają, że dom nabiera charakteru współczesnej rezydencji. Dodatkową ozdobą domu są lukarny i wygodne balkony na piętrze.

Wnętrze domu jest przestronne i jasne. Salon jest widny i naturalnie doświetlony. Centralnie usytuowany kominek jest doskonale widoczny z każdego zakątka salonu. Wygodną kuchnię wydzieloną od salonu z pewnością docenią wszyscy domownicy, bo można w niej szaleć nie zakłócając spokoju innym. Przez duże okno, można podziwiać pięknie urządzony ogród. Na parterze znajduje się także wygodny, dobrze nasłoneczniony pokój. Może on z powodzeniem pełnić rolę pokoju gościnnego, jak i gabinetu do pracy. Wyjątkowe w tym projekcie są schody typu U, które stwarzają klimat reprezentacyjny, niczym w rezydencji. Piętro to część nocna, w której zlokalizowane są trzy przestronne sypialnie. Każda posiada wymiary zapewniające komfort wypoczynku. Do dyspozycji domowników są również dwa balkony i duża pralnio - suszarnia. Praktyczna łazienka z łatwością pomieści sporą wannę i wygodny prysznic.

Z157 to dobry wybór dla rodzin szukających wygodnego i praktycznego domu na lata. 

Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 208 m2
Powierzchnia użytkowa: 160 m2
Powierzchnia zabudowy: 134 m2
Powierzchnia całkowita: 134 m2
Kubatura: 512 m3
Dane materiałowe:

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.