Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak) Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak)
Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak) Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak) Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak) Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak)
Murator B01 Dom z widokiem (bliźniak)
160 m2 + garaż
cena projektu: 2345 zł
Autor:
arch. Barbara Kierejewska-Zielińska
Charakterystyka ogólna:
Dom wygląda interesująco i niepowtarzalnie. Ma ciekawą, chłodną kolorystykę i oryginalne elementy architektoniczne. Przeznaczony jest do realizacji w zabudowie bliźniaczej. Wzrok przyciąga wykusz na ścianie bocznej, który wygląda jak kolumnowy portyk, wysunięty ryzalit od strony ogrodu zakończony trójkątnym szczytem oraz ładny, zadaszony ganek. Część dzienną podzielono na funkcjonalne części. Centralne miejsce zajmuje salon z atrakcyjnie usytuowanym kominkiem. Jadalnię gościnną umieszczono w atrakcyjnym wykuszu. Wnętrza są bardzo jasne i doskonale zintegrowane z ogrodem. Kuchnia z oknem wychodzącym na wejście na posesję łączy się z jadalnią. Oprócz niezbędnej zabudowy zmieści się w niej barek lub mały stolik. Znakomicie wykorzystano przestrzeń nad garażem. Powstała tu sypialnia dostępna z półpiętra. Kolejne trzy sypialnie są na poddaszu, zmieściła się tu też garderoba i duża łazienka.
Projekty domów z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 221 m2
Powierzchnia użytkowa: 160 m2
Powierzchnia zabudowy: 156 m2
Powierzchnia całkowita: 156 m2
Kubatura: 760 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowo-jętkowa) + łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe: pustak ceramiczny 25 cm + styropian 12 cm + tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: lekki szkielet stalowy + wełna mineralna 8 cm + płyta g-k obustronnie
Strop: gęstożebrowy (Teriva) + szlichta betonowa 4 cm + wykończenie podłogi + tynk
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 30-70 cm, wysokości 30 cm (79,56 mb)

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.