Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 CALABAZA - bliźniak  CALABAZA - bliźniak
 CALABAZA - bliźniak  CALABAZA - bliźniak  CALABAZA - bliźniak  CALABAZA - bliźniak
CALABAZA - bliźniak
92 m2
cena projektu: 3690 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek przystosowany jest dla dwóch 4-osobowych rodzin. Powierzchnia użytkowa segmentu wynosi 92 m2.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 185 m2
Powierzchnia użytkowa: 92 m2
Powierzchnia zabudowy: 124 m2
Powierzchnia całkowita: 228 m2
Kubatura: 842 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana
Ściany zewnętrzne: bloczki YTONG gr. 36,5 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: bloczki YTONG gr. 24 cm
Strop: żelbetowy
Ławy fundamentowe: żelbetowe

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.