Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak) Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak)
Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak) Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak) Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak) Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak)
Murator B05 Bliżej siebie (bliźniak)
160 m2 + garaż
cena projektu: 2345 zł
Autor:
arch. Małgorzata Cybulska-Marks
Charakterystyka ogólna:
Dom do zabudowy bliźniaczej, w którym dwa segmenty stanowią harmonijną całość o nowoczesnej i urozmaiconej architekturze. Zaletą tego projektu jest maksymale wykorzystanie przestrzeni. Nie brak w nim schowków na narzędzia ogrodnicze i sprzęty domowe, spiżarni, pomieszczeń gospodarczych i garderoby, a powierzchnia przeznaczona na komunikację jest maksymalnie wykorzystana. Dodatkowy pokój na parterze jest ważnym atutem – daje możliwość przenocowania gości, czy zaopiekowania się samotnym rodzicem. Rozległy salon, dobrze skomunikowany z kuchnią, z aneksem jadalnym umieszczonym w przeszklonym wykuszu, z wyjściem na częściowo zadaszony taras, spodoba się każdemu. Na poddaszu gospodarze mają do dyspozycji komfortowy apartament małżeński z własną garderobą i możliwością wydzielenia własnej łazienki. Pokoje dzieci, każdy ze sporym tarasem, są widne, wygodne i ustawne.
Projekt domu dostępny także w wersji lustrzanego odbicia.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 215 m2
Powierzchnia użytkowa: 160 m2
Powierzchnia zabudowy: 151 m2
Powierzchnia całkowita: 151 m2
Kubatura: 914 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowa) + łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, trójwarstwowe: cegła pełna 25 cm + styropian 3 cm + styropian 12 cm + beton komórkowy 12 cm + tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: beton komórkowy 12 cm + tynk obustronnie
Strop: płyta żelbetowa 12 cm + folia paroizolacyjna + styropian 12 cm + folia + szlichta betonowa 6 cm + wykończenie posadzki i tynk
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 70-90 cm, wysokości 40 cm (80,00 mb)

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.