Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 AMARILLO  AMARILLO
 AMARILLO  AMARILLO
AMARILLO
108 m2 + garaż
cena projektu: 2195 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek przystosowany dla 4 lub 5-cio osobowej rodziny.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 165 m2
Powierzchnia użytkowa: 108 m2
Powierzchnia zabudowy: 105 m2
Powierzchnia całkowita: 210 m2
Kubatura: 625 m3
Dane materiałowe:
Więźba: Konstrukcja więźby drewniana
Ściany zewnętrzne: porotherm 25 cm + styropian 14 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: porotherm 25 cm
Strop: żelbetowy
Ławy fundamentowe: żelbetowe

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.