Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
 ABETO  ABETO
 ABETO  ABETO
ABETO
402 m2
cena projektu: 5550 zł
Charakterystyka ogólna:
Budynek mieszkalno-usługowy, posiadający trzy kondygnacje. Parter budynku jest pzeznaczony pod działalność usługową, I i II piętro posiada mieszkania.
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 402 m2
Powierzchnia użytkowa: 402 m2
Powierzchnia zabudowy: 193 m2
Powierzchnia całkowita: 596 m2
Kubatura: 1920 m3
Dane materiałowe:
Więźba: Drewniana
Ściany zewnętrzne: Porotherm 25cm + styropian 15 cm
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: Porotherm 25 cm
Strop: żelbetowe
Ławy fundamentowe: żelbetowe
Rzuty:

improjekty.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj projekty domów, projekty garaży, projekty budynków usługowych, projekty budynków inwentarskich, projekty budynków magazynowych oraz projekty budynków gospodarczych.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.